Reference | Svatební salon Vanessa

Reference

22.07.2019

Renáta Špičková

Ano velmi kvalitní služby paní je mistr ve svém oboru kvalita je krása.
04.07.2019

Sandra Milata

Hrozný přístup.. ikdyž jsem nebyla objednaná, což byla asi moje chyba jsem čekala než se mě někdo vůbec na něco zeptá.. a když už teda tak mi bylo řečeno, že takové šaty neseženu nikde, že to je jen na zakázku a o 30 metrů níž v salonu jsem šaty podle svých představ sehnala.. Děkuji
21.04.2019

Katka Entnerová

moc děkuji svatebnímu salonu Vanessa za ušití mých dokonalých satu,které jsem na sobě měla ve svůj svatební den😍 šaty byly pohodlné a vydržela jsem v nich až do konce 😊 paní majitelka i švadlena jsou hrozně příjemné a ochotné 😊 můžu jedině doporučit 😍
30.10.2018

Nikol Szczurková

V salón Vanessa mi před časem ušili šaty na maturitní ples - už je to sice nějakou dobu, ale dodnes je využívám jako modelka na focení 💓😍jsou přenádherné 😊
28.10.2018

Nikol Nedorostková

Budoucí nevěsty Hledáte dokonalé a originální svatební šaty ? Již několik let spolupracuji se svatebním salónem Vanessa Havířov a vřele vám jejich kolekce doporučuji ❤️ Profesionální přístup, krásné prostředí a ochota je jejich krédo 🙏 Přesvědčte se na vlastní kůži a nebudete je chtít sundat ☺️ ( Krom ženicha o svatební noci ) 🤫👀😂
28.10.2018

Libuše Skácelová

Obešla jsem všechny svatební salony v Ostravě a Havířově a jedině v salónu Vanessa jsem našla to pravé. Dámy v salónu jsou úžasné, ušily mi nádherné šaty přesně podle mých představ. Musím vyzdvihnout jejich ochotu, milý a profesionální přístup. Moc děkuji
26.08.2018

Zuzana Vandriáková Šajnová

Nevěsty, pokud chcete mít šaty dle svých představ, neváhejte ani vteřinu a hlavně neztrácejte čas obcházením salónů jako já. Ve Vanesse vám ušijí šaty tak, jak si je vymyslíte a zaručeně budete mít své originály. Kromě toho vám poradí, jsou velmi ochotné a trpělivé. Jsem nesmírně ráda, že mé svatební šaty vznikly pod rukama těchto profesionálek. Moc děkuji a doporučuji všemi deseti. A ještě jedna rada, zamluvte si ušití včas. 😊
25.05.2018

Alžběta Bártová

Svatební salon Vanessa dokázal dokonale naplnit mou představu o svatebních šatech. Nejen, že zde byla možnost nechat si šaty ušít na míru za velmi pěknou a dostupnou cenu, ale jak paní majitelka, tak paní švadlenka okouzlily svým milým a profesionálním přístupem nejen mě, ale rovněž mé blízké, kteří mě provázeli na všech zkouškách. Šaty padly jako ulité a vydržela jsem v nich od 10h dopoledne do 4h ráno dalšího dne. Pohodlné, krásné, přesně padnoucí a MOJE. Všem se moc líbily a já jsem ráda, že jsem se rozhodla právě pro tento salon. Děkuji a jedině doporučuji a přeji mnoho dalších spokojených nevěst! :)
15.03.2018

Peťa Chromiková

Moc děkuji svatebnímu salonu Vanessa za úžasné šaty! Cítila jsem se v nich úžasně a všem se moc líbily :)
21.01.2018

Veronika Toupalová

21.11.2017

Lucie Macháčková

Úžasný salon, kde najde každá nevěsta šaty svých snů. ...Vydržela jsem v nich až do rána a nechtěla je sundat:-) u všech měly ohromný úspěch. ....Velký respekt! Přeji mnoho spokojených nevěst s úsměvem na rtech jako já ;-)
16.11.2017

Veronika Piskořová

Úžasný salon... nemohla sem najít šaty dle mých představ, vzhledem k netradičnosti :-D Salon Vanessa mně zachránil :-D úžasné šaty, milý přístup, super cena... není co vytknout DĚKUJI MOOOOC :-)
23.09.2017

Barbora Vyskočilová

Neuvěřitelná trpělivost a skvělá práce paní švadlenky. Zadání svatebních šatů jsem bohužel měnila při každé zkoušce dost výrazně. Byla jsem nerozhodná do poslední chvíle. Paní švadlenka ochotně přešívala a přešívala :-) Vše ve finále dopadlo perfektně, odnášela jsem si své vysněné šaty a cítila jsem se v den D jako skutečná víla. Děkuji mnohokrát za nejkrásnější šaty, které jsem na sobě měla a za úžasný klientský přístup paní majitelky i švadlenky. Ze srdce oběma přeji mnoho dalších spokojených zákaznic a především s jasnou představou :-D Ještě jednou obrovské děkuji.
11.07.2017

Markéta Kalusová

Byla to nejlepší volba, jakou jsem mohla udělat. Šaty byly úžasné a padly mi jako ulité, nebyl problém splnit jakékoliv přání, co jsem vymyslela. Mohu vřele a ze srdce doporučit.
26.06.2017

Jiřina Jirule

Děkuji za velice milé a solidní jednání, spolehlivost, půjčení krásných šatů, závoje a pomoc při oblékání v den D u nás doma:-) a to vše v ceně půjčovného šatů!!! Mohu jen doporučit a ještě jednou děkujeme :-) Krásné léto přejeme!
26.06.2017

Mariana Bodnarová

Velmi milý a profesionální přístup, precizní práce..budoucí nevěsty, pokud chcete mít dokonalé šaty podle Vašich představ neváhejte!� Moc děkuji celému týmu svatebního salonu!
13.06.2017

Markéta Adámková

Salon Vanessa mohu jen a jen doporučit. Díky dámám z toho salonu jsem měla krásné svatební šaty na míru, ve kterých jsem se cítila úžasně!
22.05.2017

Nikol Holešová

100000% spokojenost :-) Vše bylo perfektní a šaty dokonalé.
07.05.2017

Lenka Chovancová Mertová

Velice milé a milé​ ​a ochotně damý � krásné saty, které si šíji samy a jde to znát, protože vůbec nevypadají tuctove, jako ve většině ostatních salonu v Havířově. Mohu jen doporučit všem nastávajícím nevěstám�
29.03.2017

Jana Avratová

Musím se přidat s pochvalou, byli jsme ve třech salónech v havířově které spolu sousedí, a přístup, profesionalita, ochota se diametrálně lišili od salonu Vanessa který jako jediný můžu doporučit. Jen tady ve vašem salónu jsme se cítili velice dobře, uvolněná příjemná atmosféra byla jen třešničkou na dortu vaši profesionality a skvělého přístup. Byl to krásný zážitek a děkujeme za něj! Mějte se krásně, ať se vám daří.
29.03.2017

Blair Woodsen

V Havířově nejlepší salón, ve kterém jsem si zkousela svatebni saty! Ve srovnani se salony opodal se pristup ostatnich salonu nedá vubec srovnat!!! Vanessa je naprosto bezkonkurencne nejlepsi!!! Pani majitelka byla velmi ochotna, mila, usmevava, a trpeliva!:) Dekuji za nezapomenutelný zážitek! Všem salón Vanessa doporučuji, určitě nebudete litovat!
26.03.2017

Xenie Hanusková

v Havířově bezkonkurenční svatební salon. At´ už se jedná o ochotu, profesionální přístup, i ceny. Paní majitelka je usměvavá, milá, poradí oproti salonům kousek opodál se to nedá srovnat. Byl to pro mě velmi krásný zážitek. Budeme Vás doporučovat určitě všem známým.....
25.01.2017

Andris Staniczková

Salon Vanessa vřele doporučuji :-) majitelka velice mila a příjemná,šaty byly přesně na míru :-) cítila sem se jak princezna :-) moc děkuji za pujčení šatu :-)
09.01.2017

Zdeňka Krajníková

Šaty jsme měli půjčené a pro druýičku nám ušili podobné. Dámy jsou opravdu úžasné, velmi milé, trpělivé, precizní a objektivní.
30.12.2016

Jitka Pokorná

Velice tento salon Vanessa doporučuji,protože tady se setkáte s velice milou majitelkou,která díky své profesionální práci vám ušije přesně na míru a dle vašich představ šatičky vašich snů a vy se budete cítit,jako opravdová princezna v ten nejkrásnější den.
28.11.2016

Verča Radičová

Děkuji za skvělý přístup a ušití nádherných svatebních šatů. Byly přesně takové, jaké jsem si představovala. :-)
01.11.2016

Karolina Novotná

08.10.2016

Pavel Hrtoň

Děkuji za možnost zapůjčení šatů a za možnost pořídit krásné fotky a přeji hodně úspěchů a spokojených zákaznic.
05.10.2016

Jindra Kladívková Tomanová

Vřele doporučuji, šaty byly ušity přesně podle mých představ.
30.08.2016

Veronika Hložková

Děkuji za profesionální přístup. Šaty nádherné, lehoučké. Cítila jsem se v nich skvěle!
04.08.2016

Romana Zábranská

Krásné šaty podle mých představ, ochotný, profesionální, vstřícný přístup. Nic není problém. Jedno z nejlepších rozhodnutí co se týče svatby :-) Děkuji moc!
09.06.2016

Monika Grigorjanová

02.06.2016

Jana Kouřilová

Měla jsem velmi jasnou představu o šatech. Netuším jak to dokázalim ale připravili mi ty nejkrásnější a nejdokonalejší šaty. Děkuji moc za perfektní péči a snahu splnit mi přání

Pokud máte zájem o naše služby nebo byste rádi zjistili více informací, neváhejte nás kontaktovat.